Download
Beknopt programmaoverzicht
informatie voor de renners.pdf
Adobe Acrobat document 37.1 KB

Het NK Wielrennen Jeugd 2018 is een wedstrijd voor alle jeugdcategorieën van 1 t/m 7 zowel jongens als meisjes.

 

Parkoers:

De start is in de Kaaistraat waar tevens je verzet wordt gecontroleerd.

De finish is in de Grote Kerkstraat ter hoogte van het Marktplein.

 

Het parkoers voor de categorieën 1 t/m 4:

Kaaistraat, Grote Kerkstaat, Kruispoort,

Binnenvest, Oostdam, Westdam, Kromme Elleboog en Kaaistraat.

 

Het parkoers voor de categorieën 5 t/m 7:

Kaaistraat, Grote Kerkstraat, Kruispoort,

Jacob van Grimmestraat, Middenwal, Paulus Baxstraat, Kruispoort, Binnenvest, Oostdam,

Westdam, Kromme Elleboog, Kaaistraat.

 

Inrijden categorie 5 t/m 7 van 08.00 uur tot 08.45 uur:

De permanence is gevestigd bij fitnesscentrum De Knotwilg, Wipstraat 2, 4651 XW Steenbergen.

Hier worden tevens de rugnummers uitgereikt en wel op de volgende tijden.

 

Cat 5 jongens om 07.30 uur tot 07.50 uur.

Start wedstrijd om 09.00 uur.

 

Cat.5 meisjes om 07.50 uur tot 08.10 uur.

Start wedstrijd om 09.45 uur.

 

Cat.6 jongens om 08.30 uur tot 08.50 uur.

Start wedstrijd om 10.30 uur.

 

Cat.6 meisjes om 08.50 uur tot 09.10 uur. 

Start wedstrijd om 11.25 uur.

 

Cat.7 jongens om 11.00 uur tot 11.30 uur.

Start wedstrijd om 12.30 uur.

 

Pauze van 13.35 uur tot 14.05 uur.

 

Cat.1 jongens om 12.30 uur tot 12.50 uur. 

Start wedstrijd om 14.10 uur.

 

Cat.1 Meisjes 8-9 jaar om 12.50 uur tot 13.20 uur.

Start wedstrijd meisjes 9 jaar om 14.30 uur.

Start wedstrijd meisjes 8 jaar om 14.50 uur.

 

 

Cat.2 jongens om 13.30 uur tot 13.50 uur.

Start wedstrijd om 15.10 uur.

 

Cat.2 meisjes om 13.50 uur tot 14.10 uur. 

Start wedstrijd om 15.40 uur.

 

Cat.3 jongens om 14.30 uur tot 14.50 uur.

Start wedstrijd om 16.10 uur.

 

Cat.3 meisjes om 14.50 uur tot 15.10 uur.

Start wedstrijd om 16.45 uur.

 

Cat.4 jongens om 15.30 uur tot 15.50 uur.

Start wedstrijd om 17.20 uur.

 

Cat 4 meisjes om 15.50 uur tot 16.10 uur.

Start wedstrijd om 18.00 uur.

 

Huldigingen

Cat. 5 van jongens en meisjes om 10.35 uur.

Cat. 6 van jongens en meisjes om 12.35 uur.

Cat. 7 van jongens om 13.35 uur.

Cat. 1 van jongens en meisjes om 15.15 uur. (Meisjes 8 en 9)

Cat. 2 van jongens en meisjes om 16.15 uur.

Cat. 3 van jongens en meisjes om 17.25 uur.

Cat. 4 van jongens en meisjes om 18.40 uur.

 

Foto Nederlandse Kampioenen is van 19.00 uur tot 19.30 uur.